Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Subject
fi: Aihe

en: Settings
fi: Asetukset

en: Sent email to %recipient
fi: Sähköposti lähetettiin (vastaanottajana %recipient)

en: Send
fi: Lähetä

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Red
fi: Punainen

en: Purple
fi: Violetti

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: About
fi: Tietoja

en: Yellow
fi: Keltainen
