Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Subject
fr: Objet

en: Settings
fr: Paramètres

en: Sent email to %recipient
fr: Courriel envoyé à %recipient

en: Send
fr: Envoyer

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Red
fr: Rouge

en: Purple
fr: Violet

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Others
fr: Autres

en: About
fr: À propos

en: Yellow
fr: Jaune

en: Brown
fr: Marron

en: Facebook App ID
fr: Identifiant (ID) de l'App Facebook
