Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Subject
gl: Asunto

en: Settings
gl: Axustes

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: Send
gl: Enviar

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Red
gl: Vermello

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: About
gl: Información

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Enable Share
gl: Activar compartir
