Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Subject
gu: વિષય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Send
gu: મોકલો

en: Blue
gu: વાદળી

en: About
gu: વિશે
