Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Subject
hr: Naziv

en: Settings
hr: Postavke

en: Sent email to %recipient
hr: Pošalji e-poštu korisniku %recipient.

en: Send
hr: Pošalji

en: Blue
hr: Plava

en: About
hr: Opis
