Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Settings
hu: Beállítások

en: Sent email to %recipient
hu: E-mail elküldve %recipient számára

en: Send
hu: Küldés

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Red
hu: Vörös

en: Purple
hu: Bíbor

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Others
hu: Továbbiak

en: About
hu: Leírás

en: Yellow
hu: Sárga

en: Brown
hu: Barna
