Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subject
hy: Թեմա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Sent email to %recipient
hy: Ուղարկված նամակ  %recipient -ին

en: Send
hy: Ուղարկել
