Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Email address
is: Netfang

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Settings
is: Stillingar

en: Sent email to %recipient
is: Sendi tölvupóst á viðtakanda %recipient

en: Send
is: Senda

en: Blue
is: Blár

en: About
is: Um
