Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Subject
it: Oggetto

en: Settings
it: Impostazioni

en: Sent email to %recipient
it: E-mail inviata a %recipient

en: Send
it: Invia

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Purple
it: Viola

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: About
it: Informazioni

en: Yellow
it: Giallo
