Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Subject
ja: 件名

en: Settings
ja: 設定

en: Sent email to %recipient
ja: %recipient へメールが送信されました

en: Send
ja: 送信

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Red
ja: レッド

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Others
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Yellow
ja: イエロー
