Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Subject
jv: Subyek

en: Settings
jv: Sétingan

en: Sent email to %recipient
jv: Kirimānā email marang %recipient

en: Send
jv: Kirim

en: About
jv: Ngenani
