Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Sent email to %recipient
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: About
km: អំពី
