Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Others
kn: ಇತರರು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ
