Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Sent email to %recipient
ku: ئیمێل بنێرە بۆ %recipient

en: Send
ku: بینێره‌

en: Blue
ku: شین

en: About
ku: دەربارە
