Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subject
lt: Tema

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Send
lt: Siųsti

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: About
lt: Apie

en: Yellow
lt: Geltona
