Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Subject
lv: Temats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: Send
lv: Sūtīt

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Red
lv: Sarkans

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: About
lv: Par

en: Yellow
lv: Dzeltens
