Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: About
my: အကြောင်း
