Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Email address
no: E-postadresse

en: Subject
no: Emne

en: Settings
no: Innstillinger

en: Sent email to %recipient
no: E-post er sendt til %recipient

en: Red
no: Rød

en: Green
no: Grønn

en: Blue
no: Blått

en: Orange
no: Oransje

en: Others
no: Andre

en: About
no: Om

en: Yellow
no: Gul

en: Brown
no: Brun
