Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Subject
ne: विषय

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा
