Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Subject
oc: Objècte

en: Settings
oc: Paramètres

en: Sent email to %recipient
oc: Corrièr electronic mandat a %recipient

en: Send
oc: Mandar

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: About
oc: A prepaus

en: Yellow
oc: Jaune
