Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Subject
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Sent email to %recipient
pl: Wysłano e-mail do %recipient

en: Send
pl: Wyślij

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Red
pl: Czerwony

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: About
pl: O stronie

en: Yellow
pl: Żółty
