Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Subject
fa: موضوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Sent email to %recipient
fa: نامه الکترونیکی به %recipient ارسال شد

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Red
fa: قرمز

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: About
fa: درباره
