Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Subject
pt: Assunto

en: Settings
pt: Configurações

en: Sent email to %recipient
pt: Um e-mail foi enviado para %recipient

en: Send
pt: Enviar

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Red
pt: Vermelho

en: Purple
pt: Roxo

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Orange
pt: Laranja

en: Others
pt: Outros

en: About
pt: Sobre

en: Yellow
pt: Amarelo
