Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Email address
ro: Adresă email

en: Subject
ro: Subiect

en: Settings
ro: Setări

en: Sent email to %recipient
ro: A fost trimis un e-mail către %recipient

en: Send
ro: Trimite

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Red
ro: Roșu

en: Blue
ro: Albastru

en: About
ro: Despre
