Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Body
sk: Text

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Subject
sk: Predmet

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Sent email to %recipient
sk: Poslať e-mail na adresu %recipient

en: Send
sk: Odoslať

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Others
sk: Iné

en: About
sk: Informácie o

en: Yellow
sk: Žltá
