Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Email address
sl: E-naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Send
sl: Pošlji

en: Red
sl: Rdeča

en: About
sl: O modulu
