Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Sent email to %recipient
sq: Email dërguar tek %recipient

en: Send
sq: Dërgo

en: Blue
sq: Blu

en: About
sq: Informacione
