Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Sent email to %recipient
th: ส่งอีเมลไปที่ %recipient แล้ว

en: Send
th: ส่ง

en: Red
th: แดง

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Others
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Yellow
th: เหลือง
