Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Subject
tr: Konu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Sent email to %recipient
tr: E-posta gönderildi: %recipient.

en: Send
tr: Gönder

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Red
tr: Kırmızı

en: Purple
tr: Mor

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: About
tr: Hakkında

en: Yellow
tr: Sarı

en: Brown
tr: Kahverengi
