Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Send
ug: يوللاش

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: About
ug: ھەققىدە

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Brown
ug: قوڭۇر
