Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Sent email to %recipient
vi: Gửi email đến %recipient

en: Send
vi: Gửi

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Red
vi: Đỏ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Others
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu

en: Yellow
vi: Vàng
