Sticky Social Share (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Position
el: Θέση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: About
el: Περί
