Sticky Social Share (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Mail
ja: メール

en: Bottom
ja: ボトム

en: Custom
ja: カスタム

en: Count
ja: カウント

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Position
ja: ポジション

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト

en: Instagram
ja: インスタグラム
