Sticky Social Share (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
