Sticky Social Share (8.x-1.0-rc1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Top
no: Til toppen

en: Mail
no: E-post

en: Bottom
no: Bunnen

en: Custom
no: Tilpasset

en: Count
no: Antall

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Position
no: Posisjon

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: About
no: Om
