Sticky Social Share (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Mail
ru: Почта

en: Bottom
ru: Снизу

en: Custom
ru: Собственная

en: Count
ru: Количество

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Position
ru: Позиция

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: About
ru: Информация
