Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Bottom
az: Aşağı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Count
az: Say

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında
