Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Top
be: Верх

en: Mail
be: Пошта

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Count
be: Колькасць

en: Configuration
be: Налады

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб
