Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Top
mn: Дээд

en: Mail
mn: Шуудан

en: Bottom
mn: Доод

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
