Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Bottom
oc: Bas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Count
oc: Descompte

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus
