Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Top
te: పైన

en: Mail
te: మెయిల్

en: Count
te: లెక్క

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి
