Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
