Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Top
de: Oben

en: Mail
de: E-Mail

en: Bottom
de: Unten

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Count
de: Anzahl

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: About
de: Über
