Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Mail
nl: E-mail

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Count
nl: Aantal

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Position
nl: Positie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: About
nl: Over
