Sticky Navigation (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Theme
nl: Thema
