Sticky Navigation (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Theme
ro: Temă
