Sticky Navigation (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Theme
sr: Тема
