Sticky Navigation (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Theme
el: Θέμα
