Sticky Navigation (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Enabled
vi: Bật

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Theme
vi: Sắc thái
