Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Theme
ar: حلة
